Indra (godin van oorlog) loopt de Radetzky-mars

Mijn kleindochtertje van net twee jaar, kreeg dit in het oog: “Kijk! Lopen! Kijken, kijken!”
Ik mocht het niet meer wegklikken.

Ilona

39 Responses

  1. De Schrijvende Rechter's avatar De Schrijvende Rechter

    Bij het jureren heeft HR die keuze uit kopjes met God, tieten en kont. Een duivels dilemma hem kennende. Als ie maar niet weer zelf aan het combineren slaat….

    Like

  2. Indra's avatar Indra

    Arme Roos, die komt er niet meer uit…Wat een rotbaan heeft zo’n blogbaas toch! Elke dag maar weer iets nieuws veerzinnen. Ik zou niet graag in zijn schoenen staan.

    Like

      1. Indra's avatar Indra

        Snap ik, Roos. Ik haat het sowieso als mijn lijf me in de steek laat. En dat doet het al jaren. Vanaf 6 april ben ik weer de klos voor een nieuwe opname, dus dan laat ik jullie weer even in de steek.

        Like

      2. Luvienna's avatar Luvienna

        Ik kan het me voorstellen, Indra. Een beetje, natuurlijk, want ik maak het zelf niet mee, maar ik denk een klein beetje te weten hoe frustrerend en plezierbedervend zoiets moet zijn. 😚

        Like

Laat een reactie achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.